ادوردز
ادوردز

گوگل ادوردز

_

گوگل ادوردز یکی از پرقدرت‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های تبلیغاتی در گوگل می‌باشد.  گوگل ادوردز به شکل بسیار هوشمندانه‌ای به خدمات یا محصولات شما کمک می‌کند که اگر کاربری در اینترنت در  صدد سرچ محصولاتی مشابه محصولات شما باشد،  سریعا  سایت شما را در اختیار وی قرار می‌دهد. در نتیجه با این شیوه، با سرعت و قدرتمندی زیاد بازدهی تبلیغ خود را خواهی دید. گوگل با توجه به شرایط و معیارهای خود، از بین تبلیغات انتخاب می‌کند که کدامیک برای نمایش به کاربر ارجحیت دارد. لذا در انتخاب تولید محتوا اعم از تولبد محتوای متنی و تولید محتوای تصویری و حتی کلمات کلیدی باید دقت زیادی داشته باشید. این کار موجب تبلیغات موفق‌تر و پربازده‌تر شما خواهد شد. همکاران ما در مجموعه روناک سایت با توجه به تخصص ویژه‌ای  که در همه زمینه ها دارند به شما عزیزان کمک خواهند کرد تا بهترین فروش و بازدهی را از طریق تبلیغات ادوردز نسبت به سایر رقبای خود داشته باشید.

مزایای تبلیغات گوگل ادوردز

_

شناخت برند

یکی از ویژگی‌های مهم تبلیغات گوگل ادوردز این است که خدمات یا محصولات شما را بصورت دقیق و سریع به کاربران معرفی می‌کند. قابل ذکر است که گوگل ادوردز از امکانات دیگری مانند تبلیغات نمایشی، که همان شناخت برند شما به مخاطبان است، نیز برخوردار می‌باشد. یعنی کاربر با کوچکتربن سرچی به سایت شما هدایت خواهد شد و با خدمات و یا محصولات شما آشنا می‌شود.

بازگشت هزینه

یکی دیگر از مزایای تبلیغات ادوردز بازگشت هزینه‌ ایست که برای این کار پرداخت کرده‌اید. شما با توجه به مدل‌های مختلف تبلیغاتی که انتخاب می‌کنید و برحسب اکشنی که کاربر انجام می‌دهد هزینه پرداخت خواهید کرد. در واقع با هر کلیک کاربر، شما هزینه‌ای می پردازید. از این طریق شما مطمئن هستید که کاربر وارد سایت شما خواهد شد و تبلیغات اثر بخش بوده است.

انتخاب دقیق مخاطب

یکی از مهمترین قابلیت‌های گوگل، یافتن مخاطبان هدف است. گوگل کلماتی را که بیشترین میزان سرچ توسط مردم  را دارند در اختیار شما قرار می‌دهد و شما بهترین آنها را انتخاب خواهید نمود. بعنوان مثال شما کلمه کلیدی چشم مصنوعی را انتخاب و برای این کلمه هزینه می‌کنید. نفراتی که این کلمه را سرچ می‌کنند، مخاطب شما می‌شوند و اینگونه تبلیغتان جواب می‌دهد.

کنترل هزینه

در تبلیغات گوگل ادوردز شما می‌توانید بودجه خود را کنترل کنید. بعبارتی این شما هستید که هزینه تبلیغات خود را بر حسب امکانات و مقدار تبلیغی که در روز میخواهید تعیین می‌کنید. به عنوان مثال اگز سقف هزینه روزانه شما 5 دلار باشد درماه بیشتر از 150 دلار خرج نخواهد شد. اینگونه از صرف هزینه‌های زیاد جلوگیری به عمل خواهد آمد و هزینه‌هایتان کنترل می‌شود.

سرعت بالای بازدهی نسبت به سئو

باتوجه به اینکه کار سئو یک کار بسیار تخصصی می‌باشد و تا حدی زمان بر است می‌توان از تبلیغات ادوردز استفاده کرد. این روش نسیت به مراحل و تکنیک‌های سئو بسیار سریع است ولی باید در نظر داشت که نباید فقط به تبلیغات اکتفا نمود. زیرا سئو سایت نقش بسیار مهمی در تبلیغات ادوردز دارد و این دو تکمیل کننده هم هستند و باید هر دو را در کنار هم انجام داد.

نتایج تبلیغات

در تبلیغات سنتی، با اینکه هزینه زیادی کرده‌اید، شما هیچ آمار و ارقام دقیقی در دست ندارید. بطور مثال شما نمی‌فهمید چند نفر بیلبورد شمارا دیده‌اند. ولی در تبلیغات گوگل ادوردز شما براحتی تعداد مشتریان و یا اینکه چه کلمه کلیدی سرچ شده است را می‌توانید بدست بیاورید. همین کار قدرتتان در تبلیغات را بیشتر کرده و به شما کمک میکند که در نقاط قوت تبلیغتان بیشتر هزینه کنید.

ویژگی های کلیدی گوگل ادوردز

  • هدفگیری دقیقمی توانید تبلیغات خود را به مخاطبان خاصی بر اساس عوامل مختلفی مانند مکان، سن، علایق و رفتارهای آنلاین آنها نمایش دهید.
  • قابل استفاده در انواع مختلف تبلیغاتمی توانید از انواع مختلف تبلیغات از جمله تبلیغات متنی، تبلیغات تصویری، تبلیغات ویدیویی و تبلیغات خرید استفاده کنید.
  • بودجه بندی انعطاف پذیرمی توانید بودجه ای را برای کمپین های خود تعیین کنید و فقط زمانی که افراد روی تبلیغات شما کلیک می کنند هزینه پرداخت کنید.
  • پیگیری نتایجمی توانید عملکرد کمپین های خود را پیگیری کنید و ببینید که چگونه در حال انجام هستند. این به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در صورت نیاز تنظیم کنید.