طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

طراحی سایت ورزشی

_

امروزه یکی از مهمترین سایت هایی که مورد علاقه اکثر مردم میباشد سایت ورزشی است. از این رو طراحی سایت ورزشی گام بزرگی در این راستا میباشد .معمولا مردم به دنبال اخبار به روز ورزشی و نتایج بازی های مختلف میباشد .طراحی سایت ورزشی چند نوع میباشند. بعضی از آنها فقط اخبار و وقایع ورزشی را به صورت آنلاین بارگذاری میکنند .بعضی از آنها به فروش وسایل و تجهیزات ورزشی میپردازند و همچنین تبلیغات باشگاه ها و کلاس های آنلاین میتوانند از طریق سایت ورزشی انجام گیرد.

ویژگی  یک سایت ورزشی

_
  • سایت ورزشی دارای ترافیک بالایی میباشد
  • تبلیغات بدلیل حجم زیاد کاربر در این سایت ها بسیار جواب میدهد
  • دارای اخبار به روز ورزشی برای کسانی که علاقه مند به ورزش هستند
  • دارای قسمت نتایج مسابقات به صورت آنلاین

چگونگی درآمد زایی از طراحی سایت ورزشی

_

فروش آنلاین وسایل ورزشی

از این طریق میتوانیم به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی کالاهای ورزشی خود را به فروش برسانیم و درآمد زایی خود را در سراسر کشور رونق دهیم.

برنامه غذایی

بسیاری از کاربران نمیتوانند به صورت حضورت مراجعه کنند و از متخصصان تغذیه در حوزه ورزش به صورت آنلاین مشاوره می شوند و برنامه غذایی خود را دریافت می کنند.

امکان کسب درآمد از طریق تبلیغات و بنر

یکی از روش‌های درآمدزایی در سایت‌های خبری، خبر تبلیغاتی یا همان ریپورتاژ است که به منظور معرفی محصولات انواع کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ثبت نام انلاین در باشگاه ها

از این طریق کاربران به راحتی میتوانند از طریق وب سایت شهریه خود را پرداخت کرده و همچنیین برای کلاس های آنلاین خصوصی هم میتوانند از این طریق اقدام کنند.

بک لینک

اگر سایت شما دارای ترافیک بالا و پر بازدید باشد میتوانید تبلیغات مختلفی را قبول کنید و از این راه کسب درآمد خوبی کنید و درآمد خود را بالا ببرید.

برنامه تمرینی

بسیاری از ورزشکاران به دنبال برنامه تمرینی مناسبی هستند که خیلی سریع به دستشان برسد از طریق سایت و به صورت آنلاین این گونه درآمد زایی میسر میباشد.