سایت قالیشویی
سایت قالیشویی

طراحی سایت قالیشویی

_

در فرهنگ ما ایرانیان از دیرباز تا کنون نظافت خانه و فرش بسیار حایز اهمیت است. در زمان‌های قدیم، از آنچاییکه اکثر خانه‌ها ویلایی بودند، مردم فرش‌ها را در حیاط می‌شستند.

امروزه با توجه به رواج آپارتمان نشینی، دیگر این امکان وجود ندارند. در حال حاضر کارخانه‌های بسیاری وجود دارند که وظیفه شستن قالی‌ها را برعهده دارند. لذا اگر شما در این زمینه میخواهید مطرح شوید و درآمد خود را افزایش دهید، باید به طراحی سایت قالیشویی در فضای اینترنت بپردازید. زیرا مردم وقتی به قالیشویی نیاز پیدا می‌کنند، اولین کاری که انجام می‌دهند سرچ در اینترنت است و چه بهتر که اسم قالیشویی شما در فهرست بهترین قالیشویی‌های محل زندگی درجستجوی آنها پدیدار شود.

شما با طراحی سایت قالیشویی درابتدا برند خود را مطرح خواهید کرد و در نهایت میزان درآمد خود را از این راه فزایش خواهید داد.

مزایای طراحی سایت قالیشویی

_

نظر سنجی

با گذاشتن قسمت نظرات در سایت این امکان را به مشتریان جدید  می‌دهید که با خواندن نظرات مشتریان قبلی، راحتتر شما را انتخاب کنند و کیفیت کار شما را ببینند.

نمونه کارها

با بارگزاری عکس قبل و بعد فرش‌های شسته شده و یا فرش‌هایی که در حال خشک شدن هستند، شما کار خود را در معرض دید دیگران قرار خواهید داد.

نوبت دهی آنلاین

کاربران از طریق سایت می‌توانند نوبت رزرو کنند. برای شستن فرش‌ها این امر هم در آسایش و راحتی مشتریان کمک می‌کند و هم وظایف پرسنل در آن مجموعه کمتر می‌شود.

خدمات

اگر در مجموعه، کارها و خدمات دیگری مثل رفو، ترمیم فرش و یا ... ارائه می‌گردد، میتوانید نمونه کارهایتان را به صورت تصاویر قبل و بعد بگذارید تا مردم از این خدمات با خبر شوند.

تماس با ما

تمام اطلاعات ارتباطی با شما در این قسمت نوشته می‌شود. در واقع در این قسمت اطلاعاتی همچون آدرس کارخانه قالیشویی، تلفنهای پشتیبانی برای پاسخگویی و ... قرار داده می‌شود.

تبلیغات

در فضای اینترنت با کمترین هزینه می‌توانید تبلیغات انجام دهید و میزان مشتریان خود را افزایش دهید و برند قالیشویی خود در نگاه مردم عام و همکاران، معتبر سازید.