سایت فروشگاه پرده
سایت فروشگاه پرده

 طراحی سایت فروشگاه پرده

_

امروزه در دنیایی که استفاده از اینترنت بسیار رواج دارد و مردم برای هر خریدی اول در اینترنت جستجوی خود را انجام می دهند، طراحی سایت فروشگاه پرده یکی از مهمترین اقداماتی است که افراد مشغول در این حوزه می‌توانند انجام دهند.

با این روش کسانی که به دنبال خرید پرده هستند با اولین سرچ با شرکت و مغازه شما آشنا خواهند شد. از طریق وبسایت، شما می‌توانید باحداقل هزینه، تبلیغات و بازاریابی کنید و خیلی سریع فروش خود را به بالاترین مقدار برسانید.

در طراحی سایت فروشگاه پرده شما می‌توانید یک گالری از تصاویر نمونه کارهای خود داشته باشید. از این طریق مخاطب که در اکثر مواقع مشتری شما خواهد بود با دیدن نمونه کارهای شما ترغیب به خرید از شما می‌شود. بطور خلاصه طراحی سایت فروشگاه پرده یکی مهمترین انواع سایت‌های فروشگاهی می‌باشد که بازدهی بالایی داشته باشد و درآمد بسیار خوبی را ایجاد نماید.

اهداف یک سایت فروشگاه پرده

_
  • افزایش فروش و در نهایت افزایش درآمد
  • بازریابی اینترنتی و تبلیغات از طریق وبسایت
  • آرشیو نمونه کارها و تصاویر پرده‌ها
  • فروش آنلاین
سایت فروشگاه پرده
سایت فروشگاه پرده

مزایای یک سایت فروشگاه پرده

_

بازاریابی اینترنتی

با طراحی سایت فروشگاه پرده، شما برای بازاریابی در فضای اینترنت از یک پلتفورم برخوردار خواهید بود. همچنین با صرف کمترین هزینه می‌توانید تبلیغات اینترنتی انجام داده و درآمد خود را افزایش دهید.

برند سازی

با کار کردن بروی سئوی سایت و دیجیتال مارکتینگ و... می‌توانید در بین رقبا خود را مطرح و برند خویش را معتبرتر کنید. همچنین با جذب مشتریان بیشتر، در نهایت درآمد خود را افزایش می‌دهید.

تماس با ما

این گزینه تمام راههای ارتباطی با شرکت یا مغازه شما را در بر دارد و کاربران با یک سرچ کوچک در اینترنت آدرستان را مشاهده می‌کنند. علاوه بر این تمام تلفن‌های تماس و همچنین پیام رسان‌ها در این قسمت قرار می‌گیرند.

گالری تصاویر

در این قسمت شما میتوانید با تولید محتوای تصویری خوب نمونه پارچه‌ها و پرده‌ها و نمونه کارهای خود را بارگزاری کنید. از این طریق، کاربران براحتی به نمونه کارها دسترسی دارند و پرده مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.

نظرات کاربران

کاربران با درج نظرات خود درباره میزان رضایت از نحوه خرید، جنس پرده و... به دیگر کاربران کمک خواهند کرد که برای انتخاب مغازه یا شرکت مورد نظر اشتباه نکرده‌اند و با اعتماد بیشتری گام بر می‌دارند.

تخفیفات

از طریق سایت می‌توانید تخفیفات خود را اعلام کنید و به کاربران خود برای خرید در یک محدوده زمانی کد تخفیفی ارایه کنید. اینگونه به مشتریان و مخاطبان خود پیشنهاد ویژه‌ای از طریق اینترنت می‌دهید.