سایت خودرو
سایت خودرو

 طراحی سایت خودرو

_

امروزه با درنظر گرفتن استفاده گسترده از اینترنت، طراحی سایت خودرو بسیار حائز اهمیت است. در این سایت‌ها که تعدادشان کم هم نیست می‌توانید با رقبای خود مبارزه کنید. شما با ترفندهای مختلف تبلیغاتی می‌توانید ترافیک سایت خود را بالا ببرید. در نهایت میزان فروش خود را افزایش خواهید داد.

در این سایت‌ها با برقراری ارتباط با کاربران می‌توانید آنها را جذب سایت خود کنید تا خرید خوردرو یا لوازم یدکی یا ... را از شما به صورت آنلاین انجام دهند.

مزایای یک طراحی سایت خودرو

_

نمایش محصولات

عکس‌های با کیفیت و دقیق از محصولات موجود در مجموعه می‌تواند موجب خرید آگاهانه‌ تری توسط کاربرانتان گردد. شما می‌توانید از تمامی زوایا از خودرو عکس بگیرید.

تماس با ما

تمام راه‌های ارتباطی با شما در سایتتان قرار می‌گیرد تا مشتریان براحتی هر چه که می‌خواهند مانند مکان شرکت، تلفن‌های تماس و... را دراختیار بگیرند.

درباره ما

توضیحات کامل درباره شرکت و هیئت مدیره و پرسنل که در آن مجموعه مشغول به کار هستند و همچنین تمامی مجوزهای اخذ شده در این قسمت بارگذاری می‌شود.

خرید خودرو

در این بخش مشتریان توانایی انجام خرید خودرو را به صورت آنلاین دارند. آنها با بارگذاری مدارک خود و در نهایت با گرفتن یک کد پیگیری معتبر، خرید خود را تمام می‌کنند.

ارتباط با مشتری

در این قسمت هر سوالی که مشتریان از شما داشته باشند به صورت چت آنلاین از پرسنل می‌پرسند و مشکل خود را حل  می‌کنند. این کار موجب اطمینان مشتری می‌شود.

فروش آنلاین لوازم یدکی

شما می‌توانید علاوه بر فروش آنلاین خودرو، لوازم یدکی را هم بصورت آنلاین بفروشید. این امر به شما کمک خواهد کرد که درآمد حاصله از سایت چندین برابر شود.

ویژگی‌های یک سایت خودروی خوب

_
  • طراحی گالری تصاویرطراحی گالری تصاویر از همه زوایای یک خودرو می‌تواند در انتخاب خودرو به مشتری کمک زیادی کند.
  • خرید آنلایناین امر بسیار کابردی است. زیرا به مشتری کمک میکند در اسرع وقت خرید خود را انجام دهد.
  • چت با کاربراناز این طریق هم به سوالات مشتریان پاسخ داده می‌شود و هم بازاریابی برای خرید از سایت بوسیله ارتباط با مشتری انجام می‌گیرد.
  • فروش لوازم یدکی مردم علاوه بر خرید آنلاین خودرو به لوازم یدکی ماشین هم بسیار نیاز دارند.
  • تبلیغاتبوسیله این کار جذب مشتری بسیار زیاد می‌شود و در مقابل درآمد افزایش می‌یابد.
  • تماس با ماراههای ارتباطی با مجموعه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
  • سفارش خودرو سفارشیبعضی از شرکت‌ها، سفارش بعضی از خودروهای خاص با ویژگی‌های خاص را می‌پذیرند.