طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

_

 طراحی سایت خبری یکی دیگر از انواع سایت‌ها می‌باشد. وظیفه این نوع از سایت‌ها این است که کاربران خود را از آخرین اخبار روز دنیا مطلع کنند. از گذشته تا به امروز خبرها نقش مهمی در زندگی کاری، اجتماعی و سیاسی هر کدام از ما بازی کرده‌اند. مردم برای دستیابی به تازه‌ترین اخبار راه‌های مختلفی را تجربه می‌کنند که یکی از کم هزینه‌ترین آنها رجوع به سایت‌های خبری می‌باشد.زیرا امروزه با وجود اینترنت خواندن روزنامه دیگر مثل سابق محبوبیت خود را ندارد و مردم ترجیح میدهند 24 ساعته توسط اینترنت دسترسی کامل به اخبار داشته باشند.

مجموعه روناک سایت با بهره‌گیری از برترین متخصصان  حوزه طراحی سایت، بهترین طراحی سایت های خبری را در اختیار شما قرار خواهد داد و تا آخرین لحظه همراه و پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود.

اهداف یک سایت خبری

_
 • افزایش اعتبار رسانه های خبری
 • انتشار اخبار در کوتاهترین زمان بدون محدودیت مکانی
 • ایجاد تبلیغات و جمع آوری کاربران زیاد
 • می تواند منبع اطلاعات مناسب برای داشتن اخبار روز باشد

مزایای یک سایت خبری

_

نداشتن محدودیت زمانی و مکانی برای کاربران

مراجعه به سایت و خواندن اخبار دارای محدودیت زمانی و مکانی نمیباشد . همه افراد در هر لحظه و هر مکانی می‌توانند به آخرین اخبار روز دنیا دسترسی پیدا کنند.

دستیابی راحت‌تر به رتبه‌های برتر سرچ گوگل

با کار کردن بر روی سئوی سایت می‌توان رتبه آن در گوگل را افزایش و تعداد مراجعین به سایت را بالا ببریم و همچنین نسبت به رقبا از اعتبار بالاتری برخوردار شد.

امکان کسب درآمد از طریق تبلیغات و بنر

یکی از روش‌های درآمدزایی در سایت‌های خبری، خبر تبلیغاتی یا ریپورتاژ است که برای معرفی محصولات انواع کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تعداد مراجعه کنندگان بالا

سایت‌های خبری بدلیل اینکه دارای محتوای خبری و اطلاعات مورد نیاز اکثریت جامعه هستند، غالباً از بازدیدکنندگان و مراجعان زیادی برخوردار هستند.

امکان افزایش آمار بازدید از طریق تبلیغات

سایت‌های خبری به دلیل اعتبار بسیار بالایی که نسبت به سایت‎های دیگر دارند، می‌توانند  از طریق تبلیغات نیز مخاطبان دیگری را به خود جذب نمایند.

نرخ خروج کم بازدیدکنندگان

معمولا کاربران سایت های خبری زمانی که به یک سایت اعتماد می‌کنند برای دفعات بعد مجددا به آن سایت باز می‌گردند و خبرها را از همان سایت پیگیری می‌کنند.

ویژگی‌های یک سایت خبری خوب

_
 • به روزرسانی اخباراخبار سایت می بایست حداقل در مدت زمان هر 24 ساعت بروز رسانی شوند.
 • بدون هزینهنباید برای کاربران هزینه‌ای در پی داشته باشد.
 • نظرات کابرانباید بخشی را برای اظهار نظر کاربران در مورد خبر منتشر شده در نظر گرفت تا کاربران بتوانند نظرات خود را ابراز نمایند.
 • دسته بندی اخباربه جهت دسترسی آسان کاربران، اخبار باید بصورت دسته بندی شده در اختیار آنها قرار گیرد. این موضوع به عنوان یک از حیاتی ترین موارد در این دسته از سایت ها شناخته می‌شود.
 • تبلیغاتامروزه تبلیغات بخش مهمی از درآمدهای سایت‌ها را در بر می‌گیرند. از اینرو سایت‌های خبری بدلیل بازدید زیاد کاربران آنها دارای بستر مناسبی برای تبلیغات هستند و می‌توان از این پتانسیل به منظور افزایش درآمد بهره برد.
 • استفاده از عکس و فیلملازم است که از عکس و فیلم‌های متنوع و با حجم مناسب استفاده گردد تا مخاطبان با رغبت بیشتری خبرهای سایت را دنبال کنند.
 • دیزاین و رنگ‌بندی مناسبدر طراحی قالب سایت‌های خبری حتما می‌بایست دقت کافی به عمل آید تا از لحاظ دیزاین و رنگ‌بندی برای کاربر خسته‌کننده نباشد. زیرا در غیر اینصورت به مرور از تعداد مراجعه کنندگان به سایت کاسته می‌شود.
 • سئو مناسبمسئله سئو در سایت‌های خبری از ضرورت بالایی برخوردار است. از آنجاییکه بسیاری از افراد برای دستیابی به خبر مورد نظر خود از جستجو در گوگل استفاده می‌کنند، لذا ضروری است که در این سایت‌ها، مطالب بخوبی سئو شده باشند تا سایت در صفحه اول جستجو نشان داده شود.