سایت تور و گردشگری
سایت تور و گردشگری

 طراحی سایت تور و گردشگری

_

طراحی سایت تور و گردشگری  یکی از انواع سایت‌های خدماتی است. اگر شما صاحب یک آژانس هواپیمایی می‌باشید یکی از کارهای واجب برای توسعه کارتان و برندسازی و کسب درآمد بالا، طراحی سایت  تور و گردشگری  است.

شما اگر می‌خواهید تبلیغات گسترده ای در حوزه کار خود انجام دهید، باید هزینه‌های سرسام آوری صرف کنید. ولی با هزینه‌ای بسیار کم شما می‌توانید طراحی سایت انجام دهید. شما با کار بر روی سئو و انجام ترفندهای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در فضای اینترنت، حجم زیادی از کاربران را که در نهایت مشتری شما خواهند شد، جذب خود کنید.

اهداف یک سایت تور و گردشگری

_
  • اعلام تخفیفات و تورهای مناسبتی یا لحظه آخری
  • معرفی کامل مجموعه گردشگری
  • ایجاد تبلیغات و جمع آوری کاربران زیاد
  • معرفی تورهای گردشگری داخلی وخارج از کشور
  • معرفی مکان‌های گردشگری برای جذب توریست
  • نمایش برنامه‌های تورها برای گردشگران
سایت تور و گردشگری
سایت تور و گردشگری

مزایای یک سایت تور و گردشگری

_

درباره ما

در این قسمت تمام اطلاعات درباره آژانس هواپیمایی را می‌نویسیم. همچنین حوزه کاری مجموعه، چه در داخل کشور چه در خارج از کشور، و سابقه شرکت در این کار در این بخش بطور مفصل توضیح داده می‌شود.

معرفی تور

شما می‌‍ توانید با یک تولید محتوای متنی و تصویری قوی تورهای خود را معرفی کنید. از این راه کاربران را جذب تورهای خود کنید. همین باعث می‌شود شما از طریق اینترنت مشتریان زیادی را بسوی آژانس تان هدایت کنید.

فروش آنلاین بلیت

این سایت‌ها دارای قسمتی بنام فروش آنلاین بلیت هستند که به دو بخش خارجی و داخلی تقسیم می‌شود. کاربر می‌تواند با مراجعه به این قسمت قیمت بلیت‌های مختلف را مقایسه و با پرداخت آنلاین، بلیت خود را بخرد.

تماس با ما

دراین قسمت تمام راههای ارتباطی مشتری با شما، قرار داده می‌شود. اطلاعاتی مانند اطلاعات دقیق مکان آژانس شما و همچنین تلفن‌ها و شماره‌های پیام رسان آژانس برای ارتباط کاربر در این قسمت قرار داده می‌شود.

تبلیغات

شما با صرف هزینه بسیار کم می‌توانید در فضای اینترنت تبلیغات انجام دهید. اینگونه حجم زیادی از کاربران به طرف سایت شما جذب می‌شوند. آنها در نهایت مشتری شما خواهند شد و درآمد شما افزایش می‌یابد.

اعلام تخفیفات و آفرهای تور

شما می‌توانید در این قسمت از سایت تخفیفات و آفرهای خود را به مشتریان اعلام کنید. حتی از طریق اس ام اس و دادن لینک درون آن، مشتریان را به صفحه تخفیفات و آفرهای خود هدایت خواهید نمود.