سایت بیمارستان
سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

_

طراحی سایت بیمارستانی یکی از پر کاربردترین انواع سایت می‌باشد. امروزه هر بیمارستان و مرکز درمانی لازم است که از همچین سایتی برخوردار باشد. زیرا این نوع سایت در انجام برخی از کارها به کادر بیمارستان کمک می‌کند. همچنین دسترسی بیماران را به اطلاعات بیمارستان و چیزهایی که لازم دارند فراهم می‌سازد.

اطلاعاتی مانند اسامی پزشک‌های معالج یک مرکز درمانی یا دریافت نوبت اینترنتی و جلوگیری از تردد غیر ضروری در بیمارستان، نام شرکت‌های بیمه طرف قرارداد و ... از جمله امکاناتی است که از طریق طراحی سایت بیمارستانی مهیا خواهد شد.  در واقع از این طریق یک تعامل دو طرفه بین بیماران و کارکنان یک مرکز درمانی بدون نیاز به حضور در آن مکان ایجاد خواهد شد.

اهداف یک سایت بیمارستان

_
  • دسترسی راحت بیماران به اطلاعات بیمارستان
  • جذب بیماران بیشتر و کسب درآمد زیادتر
  • امکان مقایسه تیم پزشکان با سایر مزاکز
  • جلب اعتماد بیماران نسبت به مرکز درمانی
سایت بیمارستانی
سایت بیمارستانی

مزایای یک سایت بیمارستان

_

نوبت آنلاین

داشتن یک وبسایت بیمارستانی این امکان را به بیمار میدهد که در هر زمان و مکان و موقعیتی بتواند اطلاعات لازم خود را از سایتتان دریافت نماید و به راحتی نوبت خود را بگیرد.

اعتبار

امروزه با توجه به اینکه دنیای اینترنت در زندگی مردم پر رنگ شده است، اگر شما یک سایت خوب و مورد قبول داشته باشید و اطلاعات مفیدی در آن بگذارید، از اعتبار بیشتری در میان مردم برخوردار خواهید شد.

معرفی مرکز درمان

یک مرکز درمانی با یک وبسایت خوب که بصورت کامل و جامع از روند کاری خود اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، باعث می‌شود در فضای اینترنت بخوبی معرفی شده و از رقبای خود که سایتی ندارند پیشی بگیرد.

معرفی مهارت و دانش خود

اگر در سایت خود اطلاعات مختصر و مفیدی درباره زمینه کاری خود بنویسید، وقتی برای بیمار سوالی پیش بیاید می تواند از طریق سایت شما پاسخ خود را بگیرد. این موضوع باعث می‌شود که یه شما و مزکز شما اعتماد کند.

راحتی بیماران

سایت بیمارستان محلی برای دادن برخی اطلاعات به بیماران می‌باشد. برای مثال اینکه قبل از آمدن به مرکز چه مدارکی به همراه خود بیاورند و چگونه خود را برای معاینه آماده کند. این موضوع موجب آسایش بیماران می‌گردد.

معرفی پزشکان و تخصص آن ها

با معرفی تخصص و بیوگرافی پزشکان و بخش‌های تخصصی که در بیمارستان دارید به بیماران کمک می‌کنید تا به انتخاب بهتر و صحیح‌تری برای درمان خود برسند و درمان خود در آن مرکز ادامه دهند.

ویژگی‌های یک سایت بیمارستان

_
  • نوبت دهی آنلاینسیستم نوبت دهی آنلاین، کار را برای بیماران و مراجعین بسیار راحت می‌کند.
  • مشاوره آنلایندر این قسمت بیماران می‌توانند در هر جایی از دنیا بصورت آنلاین ویزیت شوند.
  • نظرات کابرانمراجعین جدید می‌توانند با خواندن قسمت نظرات از انتخاب خود مطمئن شوند.
  • دسته بندی تخصص‌هابا دسته بندی تخصص‌ها مراجعین راحتتر به هر تخصصی که نیاز دارند دسترسی خواهند داشت.
  • جوابدهی آنلاینمراجعین می‌توانند با مراجعه به قسمت جوابدهی آنلاین به راحتی و بدون نیاز به مراجعه، جواب آزمایشات خود را دریافت نمایند.