سایت آتلیه
سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

_

در دنیای امروز با توجه به نقش اینترنت در زندگی مردم، اگر دارای یک آتلیه عکاسی می‌باشید یکی از مهمترین کارها برای جذب مشتری طراحی سایت آتلیه می‌باشد. این نوع سایت، زیرمجموعه طراحی سایت خدماتی است.

شما با این کار این امکان را خواهید داشت که پیشنهادهای خود برای مشتریانتان را بصورت آنلاین در سایت بگذارید. اگر شما این کار را انجام ندهید، مشتری شما فقط کسانی خواهند بود که یا شما را می‌شناسند و یا از مسیر محل آتلیه شما عبور می‌کنند.

سایت آتلیه عکاسی، سایتی است که کار ها و پروژه های یک آتلیه عکاسی را به نمایش می گذارد و اطلاعاتی در مورد خدماتی که آتلیه انجام می دهد، ارائه میکند.با طراحی سایت آتلیه و بکارگیری ترفندهای سئو و دیجیتال مارکتینک به راحتی و با حداقل هزینه تبلیغات، جذب کاربر و درنهایت جذب مشتری خواهید کرد. علاوه بر این، شما با بارگذاری نمونه کارهای خود بر روی سایت می توانید از یک آرشیو کامل برای تبلیغات در اختیار داشته باشید.

اهداف یک سایت آتلیه

_
  • جذب مشتری بیشتر از طریق دیجیتال مارکتینک
  • بارگذاری نمونه کارهای آتلیه برای انتخاب بهتر مشتری
  • اعلام طرح‌ها و پکیج‌ها در سایت برای جذب مشتری
  • امکان پرداخت آنلاین
سایت آتلیه
سایت آتلیه

مزایای یک سایت آتلیه

_

جذب مشتری بیشتر

با طراحی سایت آتلیه و کار کردن بر روی سئوی آن، می‌توانید حجم زیادی از کاربران را به سمت سایتتان جذب کنید. در نتیجه مشتری‌های بیشتری برای استفاده از امکانات آتلیه به سراع شما می‌آیند.

برند سازی

شما می‌توانید با یک سایت کامل و جامع، برند کاری خود را نسبت به سایر رقبای خود متمایز کنید. از این طریق حجم بیشتری از کاربران با برند و خدمات شما آشنا خواهند شد و کسب و کار شما رونق بیشتری می‌گیرد.

تبلیغات با هزینه کم

همانطور که می‌دانید تبلیغات بسیار هزینه‌بر است و دارای ریسک بالایی می‌باشد. ولی تبلیغات اینترنتی هم هزینه کمی دارد و هم در زمان کمتری، مخاطب بیشتری را به سمت برند شما هدایت خواهد کرد.

اطلاعات و اخبار

شما می‌توانید در سایت خود به راحتی اطلاع رسانی و اخبار درباره پیکیج ها و تخفیفات و پیشنهادهای روزهای خاص را اعلام کنید. از این طریق طیف زیادی از مردم متوجه پیشنهادهای ویژه شما می‌گردند.

چت آنلاین

این قابلیت باعث سریعتر شدن روند کاری می‌شود. در این قسمت شما می‌توانید مشتری را برای استفاده از پیکیج‌های خود ترغیب و راضی کنید. همچینن می‌توانید به سوالات مشتریان پاسخ دهید.

نمایش دقیق موقعیت مکانی

معمولا در سایت‌ها قسمتی وجود دارد که در آن آدرس دقیق و اطلاعات تماس با آتلیه را به مخاطب نشان می‌دهد. این کار باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و مشتری با زدن چند کلیک می‌تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

ویژگی‌های یک سایت آتلیه خوب

_
  • قرار دادن رزومه کاریقرار دادن نمونه کارهای آتلیه بسیار مهم است و در جذب مشتری کمک می‌کند.
  • چت آنلایناین قسمت کمک می کند به راحتی بین مشتری و آتلیه ارتباط ایجاد شود.
  • نظرات کاربراناین بخش به مشتری کمک می کند که آیا انتخابی که کرده است درست می‌باشد یا نه؟
  • موقعیت مکانیاین قسمت موقعیت جغرافیایی و آدرس آتلیه را نشان می‌دهد.
  • تبلیغاتاطلاع رسانی از پکیج‌ها و تخفیفاتی که آتلیه برای جذب مشتری انجام می‌دهد.
  • رزرو نوبتامکان تعیین وقت و نوبت برای عکسبرداری یا فیلمبرداری.